دفتر استانبول تجارت برتر

تجارت برتر آتیه نگر آذر یک سازمان توسعه و تجارت بین المللی می­‌باشد. تیم مدیریتی تجارت برتر با اشراف به توسعه سریع تجارت و قوانین تجاری در جهان، از بدو تاسیس برای تبدیل شدن به یک سازمان جهانی هدف­گذاری و تلاش نموده­‌اند. مدیران ارشد مجموعه با ترکیبی از جوانی، تجربه و دانش روز در هر کدام از زمینه­‌های فعالیت شرکت و با به کارگیری تجارب مدیریتی، مالی، تولیدی، بازرگانی و حقوقی خود همواره سعی در تبدیل هر یک از زیرمجموعه‌­های تجارت برتر به شرکتی پیشرو و رقابتی در زمینه فعالیت مربوطه می‌­نمایند.

تجارت برتر با بهره‌­گیری از موقعیت برتر خود در صنایع متنوع از جمله نفت و گاز، برق و انرژی، فولاد و تجارت بین‌الملل فعالیت می‌­نماید. محور اصلی فعالیت‌­های تجارت برتر شامل تجارت نفت و مشتفات نفتی، تامین ماشین‌آلات و تجهیزات برای صنایع نفت، گاز، انرژی و معدنی، تجارت محصولات فولادی و واردات و صادرات بوده و نواحی فعالیت تجارت برتر شامل خاورمیانه، آسیا، آفریقا، کشور­های مستقل مشترک المنافع (C.I.S) و اروپا می‌باشد.

مسئولیت اجتماعی

Tba group

مسئولیت اجتماعی برای تجارت برتر چیزی فراتر از مسائل تعریف شده در قانون بوده و شامل مشارکت در تمامی زمینه‌­های ممکن به منظور ایجاد شرایط مطلوب برای جامعه می‌باشد. از همان آغاز فعالیت مجموعه، مسئولیت اجتماعی جزو جدایی‌ناپذیر مسیر ما در نیل به اهداف سازمانی بوده است.

فعالیت‌­های ما در زمینه مسئولیت اجتماعی توسط کمیته مسئولیت‌ های اجتماعی که متشکل از رهبران عملیاتی تجارت برتر در تمامی زمینه‌های فعالیتی بوده و شامل مدیریت منابع انسانی، خرید، بازاریابی، توسعه محصولات، حقوقی و مدیریتی می­باشد، هدایت و کنترل می‌­گردد.

با ارزش‌ترین سرمایه و دارایی تجارت برتر شبکه ارتباطی با شرکا، تولیدکنندگان و مشتریان بوده و استراتژی آن بر اساس تقویت روز افزون موقیت خود در صنایع مذکور برای ارائه بهترین خدمات و محصولات به شرکا و مشتریان می­‌باشد. بر اساس فلسفه سازمانی، “همه‌چیز برای توسعه”، تجارت برتر متعهد به فراهم آوردن تمامی ابزارها و منابع لازم برای توسعه و رشد هر یک از شرکت­‌های زیرمجموعه می­‌باشد.